Naturalny eliksir, który pobudza cebulki włosów. Rosną nawet 3 cm na miesiąc

Dziedziczność jest głównym czynnikiem wpływającym na rodzaj włosów. Środowisko, odżywianie zostawiają swój ślad. Ale tak często słyszymy, że jeśli natura nie nagrodziła cię wspaniałymi włosami, to nie zmienimy ich niczym. To nie prawda. Wszystko, czego potrzebujesz, jest w Twoim domu!

Aby szybciej włosy rosły, stały się gęste i lśniące, należy stosować specjalne skuteczne mieszanki na bazie dostępnych produktów.

7 sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów

Aloes

Pokrój liście aloesu na pół i wyciśnij sok. Wetrzyj płyn w korzenie włosów masując. Pomoże to sokowi wniknąć głębiej, jak również poprawi krążenie krwi.

Pozostaw na dwie godziny lub nawet zostaw na całą noc. Po tym czasie umyj głowę.

Ocet jabłkowy

Po umyciu włosów użyj octu jabłkowego zamiast ulubionej odżywki. Nie płucz go, ale po prostu pozwól, aby nadmiar płynu spłynął. Wysusz włosy.

Koniak

Połącz szklankę koniaku z kilkoma jajkami. Dodaj trochę oliwy z oliwek. Zacznij od cebulek włosów i rozprowadź produkt na całej długości. Pozostaw na godzinę, a następnie umyj włosy i wysusz je.

Cytryna

Wymieszaj sok z połówki cytryny i 1 łyżeczką oleju łopianowego oraz jednego żółtka jajka. Ogrzej mieszaninę w garnku. Kiedy mieszanka będzie bardzo ciepła (ok 30-40 st C) nałóż na włosy Zmyj po godzinie.

Nie zobaczysz pierwszych wyników po jednej aplikacji. Warto zaczekać na nie w półtora miesiąca po pierwszym użyciu, pod warunkiem, że każda z powyższych masek była nakładana 2-3 razy w tygodniu .

Skorzystaj z tego, co zalecamy, i pamiętaj, aby poinformować nas o wynikach. Zaletą takich masek jest nie tylko wydajność, ale także bezpieczeństwo . Zapisz link w zakładkach, aby wrócić do artykułu za każdym razem, gdy zdecydujesz się przyspieszyć wzrost włosów.

Comments

Loading...
error: Zakaz kopiowania !!