Tybetańska receptura na czyszczenie naczyń czosnkiem. Poprawiła się pamięć i zniknęły bóle głowy.

Zawał serca i udar to przyczyny prawie 70% wszystkich zgonów na świecie. Siedem na dziesięć osób umiera z powodu zablokowania tętnic serca lub mózgu. W prawie wszystkich przypadkach powodem tak strasznego końca jest wysoki poziom cholesterolu. 

Fakty są rozczarowujące: wzrost cholesterolu prędzej czy później prowadzi do odkładania się blaszek miażdżycowych na ścianach naczyń krwionośnych.

Z biegiem czasu płytki cholesterolu zwiększają swoją wielkość, a przepływ krwi przez naczynia jest zaburzony. Dlatego ważne jest czyszczenie naczyń z cholesterolu.

Nalewka czosnkowa będzie doskonałym wyborem, ponieważ główny składnik jest ogólnie dostępny, a ponadto jest doskonałym immunomodulatorem.

czosnek

Czosnek jest bogaty w witaminę C, witaminę B6 i mangan. Ale główne zalety czosnku dla ludzkiego organizmu to nie witaminy i pierwiastki śladowe, ale potężny naturalny antybiotyk allicyna. Co ciekawe, allicyna w 1944 r. Została po raz pierwszy wyizolowana z wyciągu z czosnku.

Najważniejszą właściwością allicyny jest jej zdolność do odwracania rozwoju blaszek miażdżycowych, a tym samym oczyszczania światła naczyń krwionośnych.

Po spożywaniu nalewki czosnkowej, wielu zauważa gwałtowny wzrost wydajności i aktywności umysłowej, utratę wagi, ogólną poprawę samopoczucia.

Nalewka czosnkowa na alkoholu

SKŁADNIKI

  • 350 g czosnku
  • 0,5 litra alkoholu ( spirytusu )

PRZYGOTOWANIE NALEWKI:

Drobno posiekaj czosnek lub zetrzyj w moździerzu.

czosnek

Wmieszać go z alkoholem.

Umieść na 10 dni w ciemnym miejscu.

nalewka czosnkowa

Po 10 dniach przelej mieszankę przez sito. Pozostaw butelkę jeszcze na kilka dni.

KURACJA Z CZOSNKOWĄ NALEWKĄ:

Pierwszego dnia należy wypić 1 kroplę rano, 2 krople w porze obiadu i 3 krople na wieczór.

Drugi dzień rozpoczyna się porannym spożyciem 3 kropli, po południu – 4 krople, kolacja to 5 kropli nalewki.

Trzeciego dnia rano należy wypić 5 kropli, sześć w porze obiadu i zostawić siedem kropli na wieczór.

przyjmowanie nalewki

Czwarty dzień kuracji rozpoczyna się od siedmiu kropli nalewki, ośmiu na obiad i dziewięciu kropli na kolację.

Piąty dzień należy rozpocząć od wypicia 10 kropli, 11 kropli nalewki w porze obiadu i pozostawienia 12 kropli na wieczór.

Szósty dzień obejmuje 15 kropli – rano, 14 po południu i 13 wieczorem. Od tego momentu spadek przyjmowania kropli o jedną jednostkę trwa do czasu, gdy jedna kropla zostanie na obiad w dziesiątym dniu leczenia.

Nie należy stosować leku u osób z wysoką kwasowością soku żołądkowego, zapaleniem żołądka i wrzodami żołądka.

Oczywiście, jeśli w czasie kuracji odczujesz zaostrzenie jakichkolwiek przewlekłych chorób lub dyskomfort, leczenie należy przerwać i skonsultować się z lekarzem.

Nie zapominaj również, że problem z wysokim poziomem cholesterolu jest złożony i bez zmiany diety nie można go rozwiązać.

Comments

Loading...