Miód + nasiona lnu = czysta przyjemność dla przewodu pokarmowego

Proponujemy przeprowadzenie detoksykacji z niezwykłą mieszanką – miodem z nasionami lnu. Połączenie tych produktów oczyści jelita, wzmocni naczynia krwionośne i odporność.

Oczyszczające działanie lnu

Miód zawiera specjalne enzymy, które wspomagają prawidłowy rozkład tłuszczów. Uzupełnia brakujące witaminy, poprawia pracę przewodu pokarmowego, a także ma właściwości antystresowe. Jeśli jesz go wieczorem, uspokoi system nerwowy i poprawi sen.

Miód z natury jest doskonałym produktem antybakteryjnym i immunostymulującym. Zawiera czystą glukozę, witaminy z grup B, E i K, karoten i kwas foliowy.

czyszczenie nasion lnu

Nasiona lnu są źródłem cennego naturalnego oleju omega-3, niezastąpionego w swoim składzie. Te nienasycone kwasy tłuszczowe pomagają wydalać toksyny, cholesterol i substancje rakotwórcze.

Len zawiera składniki odżywcze, które pomagają zwalczać zapalenie żołądka i jelit, alergie, miażdżycę, zaparcia, toksyny w organizmie. A także dużo błonnika i aktywnych kwasów, które przyspieszają metabolizm.

czyszczenie nasion lnu

Nasiona zawierają dużą ilość fitoestrogenów i selenu, które są niezwykle korzystne dla zdrowia kobiet, ponieważ pomagają w bolesnych objawach menopauzy. A także lignany – naturalne hormony, które blokują działanie złych estrogenów powodujących raka piersi.

Czyszczenie jelit nasionami lnu w połączeniu z miodem będzie dwukrotnie skuteczniejsze. Zrób koktajl detoksykacyjny: weź jedno zielone jabłko, łyżkę nasion lnu, łyżkę miodu, szklankę wody i wymieszaj wszystko w mikserze. Pij koktajl co drugi dzień przed śniadaniem przez miesiąc.

Comments

Loading...