Maść z apteki sprawi, że Twoje stopy będą miękkie i zadbane. Kosztuje tylko 3 zł

Ostatnimi czasy, na topie są skarpety złuszczające. Niestety ceny za nie są dość wysokie w porównaniu z osiągniętymi efektami. Na szczęście mamy tańsze zamienniki.

W tym artykule, zajmiemy się maścią, która kosztuje zaledwie 3 zł, a może zdziałać cuda z naszymi stopami.

Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, co mówi o zastosowaniu tego produktu. A dokładnie chodzi o to, że w ulotce napisane jest wyraźnie maść na odciski, przeprowadzone testy jak i opinie innych użytkowników, mówią iż maść rewelacyjnie sprawdza się, gdy mamy do czynienia ze zrogowaciałymi miejscami stopy. Aby uzyskać pożądany efekt, nie należy smarować całej stopy, lecz nakładać ją punktowo.

W praktyce wygląda to tak, że maść nakładamy punktowo, na to skarpetkę i idziemy spać. Efekty zobaczymy dopiero wtedy, gdy czynność tę będziemy powtarzać minimum 5 – 6 razy dziennie. Skóra będzie się złuszczać, co jest naturalnym procesem.

Rewelacyjny produkt za jedynie 3 ZŁ

Bardzo istotne jest to, żeby nie nakładać lekarstwa na zdrowe stopy, gdyż może to się źle dla twojej skóry skończyć. Używaj tylko wtedy, kiedy faktycznie zaczynasz zauważać, że twoja skóra na w okolicach pięty czy palców jest zbyt gruba. Zanim zaczniesz aplikację na skórę, warto abyś przeczytał ulotkę, ułatwi to zdecydowanie cały proces.

Skład:

  • Żółta wazelina
  • lanolina
  • kwas salicylowy
  • kwas mlekowy

www.doz.pl

Delikatna oraz zdrowa skóra w dotyku

Prosta i tania metoda a przynosi taki efekt, który zauważymy już po paru dniach. W razie potrzeby czynność możemy powtarzać, lecz szybko da się odczuć iż efekt utrzymuje się długo. Na plus jest to, że nie złuszcza się skóra zdrowa, lecz tylko ta z którą mamy problem.

 

Nie zapomnij podzielić się tym wpisem ze znajomymi!⤵️