Chirurdzy plastyczni są szczęśliwi, że niewiele osób o tym wie! Korekta owalu twarzy zwykłym …

Wiele osób, nawet szczupłych boryka się z problemami tzw. policzkami jak chomik, czy też z podwójnym podbródkiem. Pojawia się on nawet np. po długiej pracy przy komputerze. 

Wady figury można ukryć przy odpowiednio dobranym ubraniu, ale nie można ukryć pełnej twarzy, pulchnych policzków i podwójnego podbródka .

Joga twarzy

Wiele problemów z owalną twarzą można dość łatwo poprawić, jeśli wiesz jak. A kiedy nie ma pieniędzy na drogie zabiegi kosmetyczne, możesz spróbować poprawić sytuację za pomocą specjalnych manipulacji.

Okazuje się, że istnieje tak zwana joga twarzy. Wykonując określony zestaw ćwiczeń, możesz poprawić i zmienić rysy twarzy, wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję skóry.

Twarz mojej przyjaciółki, która zdradziła mi te sposoby, już po wykonywaniu ich przez miesiąc, jej skóra stała się naprężona i elastyczna. W końcu wszystkie dziewczyny, mogą wyglądać tak wyrafinowane jak Keira Knightley lub Angelina Jolie.

Joga twarzy

Przygotowałam 7 skutecznych ćwiczeń , które pozwolą Ci poprawić znacznie wygląd twarzy. Rezultat mile Cię zaskoczy!

Rozluźnienie szczęki

Aby wykonać to ćwiczenie, musisz wyraźnie wymawiać dźwięki „i” i „o”. 15 razy każdą, 3 razy dziennie.

Ćwiczenia pozwolą szczęce poruszać się w różnych kierunkach, co przyczynia się do spalania tłuszczu z policzków i odprężenia, a następnie wzmocnienia szczęki.

A najprzyjemniejsze jest to, że ćwiczenie może być wykonywane nawet w pracy.

odmładzanie jogi twarzy

Ryba

To moje ulubione ćwiczenie. Tak więc, aby wykonać „rybę”: wciągnij policzki tak bardzo, jak to możliwe, a następnie spróbuj uśmiechać się w tej pozycji przez 5 sekund.

Powtórz ćwiczenie ponad 10 razy. „Ryba” dobrze tonizuje mięśnie twarzy i redukuje tkankę tłuszczową.

joga antygrawitacyjna na twarz

Leo

Oddychaj przez nos, następnie zaciskaj pięści i napręż mięśnie twarzy. Oddychaj przez usta, jednocześnie wyciągając język na tyle, na ile to możliwe i otwierając oczy tak szeroko, jak tylko dasz radę, jednocześnie rozkładając pięści.

Trzymaj tę pozycję przez 10 sekund, a następnie rozluźnij się. Aby uzyskać najlepsze wyniki, ćwiczenie należy wykonać 3 razy dziennie. „Lion” rozciąga mięśnie twarzy i łagodzi napięcie.

asany jogi na twarz

Niespodzianka

To ćwiczenie korzystnie wpływa na mięśnie czoła, czyniąc je gładszym.Otwórz szeroko oczy i staraj się nie marszczyć czoła. Pozostań w tej pozycji i patrz w jeden punkt. Trzymaj przez 10 sekund, a następnie rozluźnij się. Powtórz ćwiczenie 4 razy.

gimnastyka twarzy jogi

Jak Marilyn

Cóż, to ćwiczenie to sama przyjemność! Wystarczy wysłać pocałunki!  Ale co najmniej 4 razy. Następnie przyciśnij wargi do palców wskazujących i środkowych, także co najmniej 4 razy.

joga dla oczu i twarzy

Kukiełka

Ostrożnie wygładź palcami linię między nosem a ustami. I nie zapomnij się uśmiechnąć!Następnie mocno naciśnij placami na kości policzkowe i na linię między wargami a nosem . Jednocześnie staraj się unosić mięśnie, przeciwdziałając naciskowi palców. Powtórz ćwiczenie około 20-30 razy. Ćwiczenia pomagają zmniejszyć ilość tłuszczu na policzkach.

joga twarzy przed i po

Uśmiechnij się

Czy wiesz, że uśmiech to także rodzaj ćwiczeń. Staraj się uśmiechać tak często, jak to możliwej. To nie tylko rozwiąże problem okrągłych policzków, ale także poprawi Twój dzień.

Problemy z pulchnymi policzkami mogą wynikać nie tylko z faktu, że jesz dużo, ale także dlatego, że pijesz za mało wody dziennie. Jeśli ciało nie ma wystarczającej ilości wody, zaczyna „odkładać” rezerwy wody w policzkach i pod oczami.

Spróbuj pić co najmniej 9 szklanek wody dziennie. To ochroni ciało przed odwodnieniem i zmniejszy policzki .

Comments

Loading...