Wygraj w walce z nadwagą bez inwestycji! 3 łyżki dziennie – kilka kg w miesiąc

Imbir jest stosowany jako przyprawa, ale należy też zwrócić uwagę na jego właściwości lecznicze. Przede wszystkim ten korzeń jest naturalnym antybiotykiem, który zaleca się przyjmować w celu leczenia i zapobiegania przeziębieniom. Może być również skutecznym środkiem spalającym tłuszcz.

Przygotuj mieszankę imbirowo-cytrynową i pozbądź się nadwagi . Będzie to tez wspaniały środek przeciwwirusowy.

Jak przygotować mieszankę imbiru

Składniki:

  • 300-350 g imbiru
  • 1 cytryna
  • 150-200 g miodu

Przygotowanie:

Korzeń imbiru oczyść, posiekaj. W ten sam sposób przygotuj cytrynę, usuń z niej pestki. Przemiel składniki przez maszynę do mięsa lub posiekaj blenderem, dodaj miód i wymieszaj.

Umieść gotową mieszankę imbiru w szklanym pojemniku, zamknij pokrywkę i przechowuj w lodówce. Jedz 1 łyżeczkę dziennie w czystej postaci lub dodaj do herbaty.

Imbir, podobnie jak każdy lek, musi być przyjmowany z ostrożnością . W przypadku ostrych objawów chorób przewodu żołądkowo-jelitowego należy powstrzymać się od jego stosowania.

Ale w przypadku pozostałych dolegliwości, mieszanka imbiru, cytryny i miodu może być nie tylko spożywana, ale  i nawet bardzo potrzebna. Korzystne właściwości cytrusów wspomagają układ odpornościowy, co jest szczególnie ważne w zimnych porach roku. Miód ma właściwości tonizujące, odżywcze i pomaga normalizować pracę wszystkich narządów w ludzkim ciele. Imbir służy nie tylko wzmocnieniu ciała, ale także walce z wieloma dolegliwościami.

Ten koktajl nazywa się bombą witaminową i trudno wyobrazić sobie silniejszą kombinację. pomoże on nie tylko normalizować wagę , ale także oczyści organizm z toksyn i złego cholesterolu .

Comments

Loading...