800 g tego produktu pozwoli Ci zgubić nawet 10 kg tłuszczu! Boki i brzuch uciekają w niepamięć

Jeśli twoim celem jest szybka utrata wagi, ten artykuł jest dla Ciebie. Bez długiej abstynencji, specyficznych składników lub skomplikowanych reguł. Wszystko jest bardzo proste: jeden produkt, jeden tydzień. Jeśli się powiedzie, stracisz od 5 do 10 kg w ciągu 7 dni.

Jeśli znasz monodiety , prawdopodobnie wiesz, że jedzenie tego typu nazywa się ścisłą dietą. Jeśli opiera się na ryżu lub pomarańczu, możesz trzymać się takiej diety przez 3-4 dni, ponieważ organizmowi brakuje białka, węglowodanów lub innych składników odżywczych. Na szczęście istnieje produkt bardziej pożywny niż pomarańcza lub ryż.

Odchudzanie na twarogu

Niskokaloryczny twaróg (od 2% do 5%) ma od 90 do 150 kcal. Tym samym twaróg jest najcenniejszym źródłem białka, wapnia i zdrowych tłuszczów. Ten produkt dietetyczny ma pozytywny wpływ na układ trawienny, skórę, włosy i paznokcie, które przede wszystkim cierpią na brak składników odżywczych i brak odżywiania.

Dieta na twarogu trwa do 7 dni, a wynik, jak po większości monodiet, jest natychmiastowy. Ciało nie otrzymuje dużych ilości węglowodanów i tłuszczów, wtedy zaczyna rozkładać własne komórki tłuszczowe na energię. Właśnie dlatego twaróg uważany jest za produkt spalający tłuszcz.

Nie ma na tej diecie skomplikowanego menu. To tylko twaróg, który można jeść o każdej porze dnia, ale najlepiej trzymać się harmonogramu jedzenia. Sporządź plan posiłków i spożywaj nie więcej niż 800 g twarogu dziennie. Z pewnością wynik Cię ucieszy!

Przestrzegaj zasad diety twarogowej

1 . Powinien to być niskotłuszczowy twarożek (do 5%), aby dostarczyć organizmowi więcej składników odżywczych.

2 . Tylko sam  twarożek. Śmietana, cukier i dżem odpadają.

3 . Nie używaj wzmacniaczy smaku, takich jak cukier i sól.

4 . Nie stosuj diety więcej niż 7 dni.

5 . Pij więcej wody (najlepiej wody mineralnej), możesz pić herbatę bez cukru. Zalecamy powstrzymanie się od kawy, a alkohol jest surowo zabroniony.

Reguły diety twarogowej są bardzo sztywne. Możesz spożywać dziennie kilogram twarogu i wypić go z litrem kefiru. Ta metoda jest uważana za bardziej łagodną.

Podczas samej diety musisz wspierać swoje ciało. Woda mineralna, witaminy i kilka łyżek otrąb dziennie znacznie ułatwi i poprawi samopoczucie.

Taki ekstremalny sposób na zrzucenie wagi nie jest dla wszystkich. Oczywiście, nudne jest jeść tylko  twarożek przez cały tydzień, jednak to właśnie pozwoli ciału na dostrojenie się do owocnej pracy, a mianowicie przetwarzanie złogów tłuszczowych. I będziesz mógł się cieszyć wymarzoną utratą wagi!

Comments

Loading...
error: Zakaz kopiowania !!