Magiczna dieta owsiana – dzięki niej stracisz jeden kilogram w jeden dzień

Szybka dieta owsiana, daje zaskakujący efekt już w ciągu tygodnia. Z tą dietą 4 kg nadwagi jest osiągalne do zrzucenia.

Trzeba tylko pamiętać, że taka utrata wagi odnosi się do monotonnego menu z niewielkimi porcjami, ale wynik jest gwarantowany.

60% żywności to płatki owsiane. Mogą to być zboża lub płatki.

Jeden cykl to 4 dni, z których 3 dni nie różnią się od siebie. Czwarty dzień, oprócz standardowego menu, obejmuje premię warzywną : 300 g dowolnych warzyw do wyboru. Mogą to być nawet ziemniaki chociaż lepsze są warzywa surowe – zastąpią kompleks witamin w czasie diety. 

 

OTO MENU DNIA:

Śniadanie: płatki owsiane z jabłkami. Przygotuj jedną miskę owsianki z mlekiem – dodaj do niej dwa jabłka.

Obiad: płatki owsiane z serem, jabłkami i przyprawami. W jednej porcji płatków owsianych z mlekiem dodaj 3 jabłka, 100 g twarożku, łyżeczkę miodu i trochę cynamonu. Pomimo dietetyczności większości składników, obiad będzie syty.

Kolacja: Twarożek z jabłkami. 200 g twarogu i 4 jabłka. Można to danie lekko zapiec, będzie bardziej smaczne.

Jabłko to najlepszy dietetyczny owoc, ale można go z powodzeniem zastąpić kiwi, ich kaloryczność jest prawie taka sama.

Ktoś może być zaskoczony brakiem mięsa na liście składników, ale to nie ma znaczenia: płatki owsiane są na drugim miejscu wśród zbóż pod względem zawartości białka . Jedna porcja dostarcza organizmowi 20% dziennego zapotrzebowania.

Płatki owisane pęcznieją w żołądku, okrywają ściany i trawienie przez długi czas, dając uczucie sytości.  

Możesz urozmaicić menu nie tylko warzywami, ale także różnymi przyprawami. Doskonały cynamon i goździki, pikantne zioła .

Na tej diecie można być nawet kilka tygodni. Zaletą tej diety jest to że w ciągu kilku dni od rozpoczęcia płatki owsiane usuwają toksyny z organizmu, które mogą również być sprawcami dodatkowych kilogramów. Powodzenia!

 

Comments

Loading...
error: Zakaz kopiowania !!