Po 50-tce zniszczone stawy zaczynają dawać o sobie znać. Przygotuj naturalny smar dla Twoich bolących stawów

Moja mama ma 65 lat, a nogi bardzo już ją bolą. Odczuwa się wiek, ale także nadwagę … Ból mięśni i stawów kolanowych są jednym z najbardziej nieprzyjemnych i nie do zniesienia.

I nie ma znaczenia, ile masz lat, ból może być spowodowany wieloma czynnikami i zaskoczyć cię w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Bóle mięśni i stawów

Nadwaga, przewlekłe choroby, urazy, niezdrowa dieta i dziesiątki innych przyczyn przyczyniają się do pojawienia się chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Tradycyjna medycyna zaleca tylko środki przeciwbólowe na ból stawów i mięśni. Ale jak naprawić zużytą chrząstkę i zapomnieć o bólu?

Lekarze naturopaci jednogłośnie polecają stosowanie tradycyjnych, domowych środków. Pomogą zapomnieć o bólu i powrócić do normalnego życia.

bóle mięśni i stawów na całym ciele

Dzisiaj powiemy Ci, jak zrobić taki lek w domu. Do gotowania używane są suszone liście i kwiaty roślin.

BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ

  • 1 łyżeczka mięty
  • 1 łyżeczka rozmarynu
  • 1 łyżeczka tymianku
  • 1 łyżeczka szałwii
  • 1 l wody

Zagotuj wodę i dodaj suche składniki. Gotuj przez 3 minuty, zdejmij z ognia, przykryj i odstawi na 20 minut. Napój leczniczy można przechowywać w lodówce do 5 dni. Stosuj 2 razy dziennie: rano na czczo i 30 minut przed snem.

Czas trwania kuracji – 3-4 tygodnie. Wkrótce zauważysz, jak zmniejszy się ból nóg i wkrótce całkowicie zniknie.

ból mięśni i stawów nóg

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, gdy chcesz pozbyć się problemów ze stawami. Wśród obecnych zaleceń bardzo popularne są ćwiczenia dr Bubnovsky’ego.. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się dziwne, ale technika działa i pomaga!

Życzymy zdrowia! Podziel się domowym sposobem na ból w stawach z przyjaciółmi w mediach społecznościowych!

Comments

Loading...